Sakarā ar krīzes situāciju, ir pagarināta 20% atlaide stādiem!!!

Sākums 

Labdien, Dienliliju draugi!


Sveicam Jūs Latvijā lielākā DIENLILIJU DĀRZA interneta mājas lapā!

Mūsu Dienliliju (dienziežu) dārzā ir apskatāmas un nopērkamas gan pasaulē slavenu dienliliju selekcionāru kā piem. T.Petit, P. Stamilie, J. Kinnebrew šķirnes, gan dienliliju dārza aizsācēja V. Baņģiera, gan arī jaunās selekcionētās dienliliju šķirnes.

Gan dārzā, gan interneta mājas lapā piedāvājam tikai mūsu audzētos stādus, tā nodrošinot augstu augu kvalitāti un pārliecību, ka pircēji saņems labākos, Latvijas klimatiskajiem apstākļiem atbilstošus, stādus.

Kopumā mūsu dārzā Jūs varat apskatīties un iegādāties vairāk kā 1000 dažādas dienliliju šķirnes!  

 

Dārzs apmeklētājiem ir brīvi pieejams, dienliliju ziedēšanas laikā, jūlijā un augustā, katru dienu no 9-19. 

 

Jau kopš 2002. gada mūsu dārzs kā iemīļota ekskursiju vieta  ir ne tikai puķu mīļiem vai individuāliem ceļotājiem, bet arī tūristu grupām. Sezonas laikā mūsu dārzu apmeklē aptuveni 1500-2000 cilvēku. Lielākais apmeklētāju skaits vienā dienā bija 2007. gada Puķu draugu saietā, kur vienas dienas laikā dārzu apmeklēja ~ 700 cilvēku no visas Latvijas.

 

Grupām (virs 10 cilvēkiem) lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 29422006  vai pa e-pastu dienlilijudarzs@gmail.com.

 

Dārzā katrs var atrast stādus savai gaumei un rocībai. 

 

Lai popularizētu mūsu selekcionētās un audzētās dienliliju šķirnes, piedāvājam iegādāties arī dienliliju cerus (kopā vairāk kā 10 stādi) ar atlaidēm līdz pat 70% (atlaides lielums atkarīgs no dienliliju šķirnes, cenas un daudzuma)

 

Dārza apskates maksa 1 EUR  (bērniem ieeja par brīvu).

 

 

 

 Iegādāšanās internetā - Jūsu ērtībām piedāvājam iegādāties stādus arī internetā, kur ir iespējams izvēlēties daļu no dārzā pieejamā puķu klāsta.Internetā piedāvātas tiek tikai mūsu dārzā ziedošās dienziedes, turklāt visi puķu attēli ir fotogrāfēti to ziedēšanas brīdī dārzā! Līdz ar to mēs garantējam, ka stādi piemēroti Latvijas augšanas apstākļiem! Internetā stādus var iegādāties no 01.01. - 31.09. Iegādātos stādus piegādājam pa pastu, uz pasta staciju vai ar kurjeri 5 darba dienu laikā pēc izrakstītā rēķina apmaksas (stādi, kas pasūtīti ziemas un pavasara periodā (līdz 15.05), tiks izsūtīti līdz 31.05.)

 

 Dāvanu kartes -  Iepriecini sevi un savus mīļos iegādājoties mūsu Dāvanu kartes!!! Dāvanu kartes Jūs varat iegādāties aizpildot Dāvanu kartes anketu internetā,  mūsu dārzā vai mūsu stendā izbraukuma tirdzniecībās. Internetā iegādātās dāvanu kartes izsūtīsim Jums pa pastu uz Jūsu norādīto adresi. Dāvanu karte ir spēkā 9. mēnešus no tās iegādes brīža un to var izmantot iegādājoties dienliliju stādus  Internetā, uz vietas dārzā vai arī izbraukuma tirdzniecībās.  

 

 

Piegādes izdevumi: 

  • pa pastu -  Latvijas teritorijā -   5 EUR neatkarīgi no stādu skaita,  Igaunija, Lietuva -  8 EUR neatkarīgi no stādu skaita,  pārējā ES teritorijā -  10 EUR neatkarīgi no stādu skaita!!!; 

  • ar pasta staciju jeb pakomātu (Latvijas teritorijā) - 5 EUR neatkarīgi no stādu skaita 

  • ar kurjeru un DPD paku bodi - Latvijas teritorijā, - 10.00 EUR neatkarīgi no stādu skaita, Lietuvā un Igaunijā 15 EUR neatkarīgi no stādu skaita 

*nosūtīšanas izdevumos iekļauta pakas sagatavošana un transportēšana

 Uzmanību -  Pasūtījumiem virs 100 EUR piegāde pa Latviju bez maksas!!!

 

 

Cena - Cenas par stādu ir no 2 EUR līdz pat 160 EUR. Par izdevīgām cenām ir iespējams  iegādāties stādu komplektus! Savukārt dārzā piedāvājam pa īpašām cenām iegādāties arī dienliliju krūmus, kas ir izdevīgi tiem puķu mīļiem, kuri vēlas baudīt puķu pilnziedu jau nākamajā gadā vai kuriem ir nepieciešams liels skaits stādu.

 Jūlijā un augustā dārza apskate maksā ir 1 EUR (bērniem ieeja brīva).

 

Kā mūs atrast - Mūsu dārzs atrodas Laucienē, 10 km no Talsiem, autoceļa Talsi—Jūrmala malā (tuvāk skatīt sadaļu KONTAKTI).

 

Kur vēl esam atrodami – katru pavasari un rudeni Jūs varat mūs sastapt arī lielākajos stādu tirgos – Salaspilī, Siguldā, Jelgavā, Liepājā, u.c. Informāciju par mūsu izbraukuma tirdzniecībām, kā arī citu aktuālu informāciju Jūs varat iegūt mūsu interneta vietnē www.daylily.lv, vai www.facebook.com  vai  http://www.draugiem.lv/daylily.lv/ vai pa telefoniem 29293456 vai 29422006.

 

Kur vēl aug mūsu audzētās dienlilijas - lielākie mūsu klienti, protams, ir no Latvijas, kur mūsu puķes aug gan privātajos dārzos, gan arī pilsētu dārzos un parkos, piemēram Ventspilī, Ogrē, Likteņdārzā u.c., vēl mūsu puķes var sastapt gandrīz visā Eiropā - Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Vācijā, Šveicē, Austrijā, Francijā, Spānijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, u.c. valstīs.

 

Stādu tirdzniecības atļauja - mūsu audzētie stādi ir iekļauti Valsts augu aizsardzības  dienesta reģistrā. Reģistra Nr. 3205109.  reģistrācijas apliecība

 

 

 

Ar sveicieniem, Jūsu DIENLILIJU DĀRZS!

 

Baneri