Kebidu 1gb Universālā Vārti, Garāžu Durvis, Tālvadības pults, Kopēt Klons Tips 433Mhz RF Raidītājs Aparāts Elektrisko Durvju Atvērēju Funkcijas:

Multi-funkcionāls un vairāku mainīgo, personalizētu un lietotājam draudzīgs, vienkāršs dizains un ātri lietot.

Šī viedā, kopēt tālvadības pults ir piemērota elektriskās durvis, tālvadības pults, teleskopiskie durvis, tālvadības pults, garāžas durvju vadības pults.

Klonēšana čipu tipiem:

2260(PT2260,SC2260,LX2260,HX2260); 2262,(PT2262,SC2262,LX2262,HS2262,HX2262),PT2264,PT2240(LX2240),1527( EV1527,HS1527,HX1527 ),FP527,CS5211,SMC918,SMC926,AX5026,AX5326-3,AX5326-4,HT600,HT680,HT6207,HT6010,HT6012,HT6013,HT6014,HT12D, HT46F49E, PIC16F629,PIC16F630 un tā tālāk.Dažādu mikroshēmu ražotājiem ir atšķirīgi kodi čipu modeli, kamēr digitālo daļu čipu var to pašu modeli.

Piezīme: Mēs parasti neiesakām kopēšana ritošā koda čipu, jo ir daudz neskaidrību, kad kopēšanas ritošā koda čipu.Kopējot ritošā koda čipu tālvadības pults, nav iespējams noteikt, vai oriģinālo tālvadības kontroles čips ir šifrēšanas čipu.Tāpēc, mēs neiesakām kopēšana ritošā kods tālvadības pulti.

Izmantot šādi:

1. Skaidrs kods: diviem pirkstiem vienlaikus turiet atbloķēšanas taustiņu un bloķēšanas taustiņš; LED gaisma ātri mirgo 3 reizes un aptuveni 2 sekundes; ļaujiet viens no pirkstiem iet (otras puses nevar aiziet), un pēc tam izmantojiet zaudēt pirkstu, lai ātri noklikšķiniet trīs reizes vaļēju pogu, līdz indikators sāk ātri mirgot; ar diviem pirkstiem var atbrīvot; pēc tam nospiediet vienu taustiņu tālvadības pults; ja gaismas DIODE nodziest, tas ir skaidrs kods ir veiksmīgs(četri taustiņi visas tukšs); ja pēc tam, kad jūs nospiežat jebkuru taustiņu uz tālvadības pults, ņemot vērā joprojām, tas norāda, ka sākotnējais kods ir nav noskaidroti veiksmīgi.Jums ir nepieciešams, lai atkārtoti skaidrs, un tikai veiksmīgi klīringa kodu var klonēšana būtu veiksmīga.Jūs varat atkārtoti skaidri un klons kodu.

2. Kopija: kreisās puses, ņemot oriģinālo tālvadības pulti, labā roka ņemot mūsu klonētiem tālvadības pults un saglabāt divām tālvadības tik tuvu, cik iespējams; nospiediet uz pirmo atslēgas, divas tālvadības pultis, tajā pašā laikā; apmēram 2 sekundes, gaismas DIODE mirgo ātri 2 reizes; pēc tam, kad viens otrā, indikators turpina mirgot un atlaist pirkstus; un pēc tam nospiediet taustiņu, pēc sekmīgas studiju, gaismas vakardiena, tas nozīmē, ka vispirms ievadiet kodu uz oriģinālo tālvadības pulti, ir pārņemta ar citām tālvadības pults; vienu un to pašu metodi var izmantot, savukārt par otro atslēgu, trešā atslēga...Ja kopija ir veiksmīga, tālvadības funkcija ir tāda pati kā sākotnējā saskaņošana tālvadības pulti.

3. Atjaunošana: Ja jūs nejauši notīrīt kopējiet tālvadības pults kods, jūs varat vienlaicīgi nospiediet kopiju tālvadības pults apakšā, divas atslēgas, LED gaismas mirgo ātri, aiziet pēc nospiežot jebkuru taustiņu, gaismas ilgi, tas Norāda, ka kods, tālvadības pults tiek atjaunota.Pirms izmantojot mūsu kopēt, tālvadības pults, lūdzu, pārliecinieties, lai noņemtu esošo kodu no tālvadības pults.

4. Kā tikt galā ar situāciju, ja kādu no taustiņiem var kontrolēt, pārējo nevar kontrolēt?Jūs varat izmantot skaidrs un atjaunot darbību, konkrētu darbību, ir šādi:

(1) pirmās skaidrs kods;

(2) pēc klīringa kods, kopēt neveiksmīgi taustiņu vēlreiz, un nav nepieciešams, lai kopētu pārējās pogas;

(3) un pēc tam notīriet kodu;

(4) atjaunotu kods; šajā laikā, oriģinālās atslēgas, kas nebija veiksmīgi nokopētas tagad ir klāta ar jauniem kodiem, un oriģinālas atslēgas, kas sekmīgi tika kopēts tagad ir saglabāts.Ja nav kopijas pēc otrā kopiju atslēgas, atkārtojiet iepriekš minētās darbības atkal un atkal, līdz visi taustiņi ir veiksmīgi nokopētas.

Piesardzības pasākumi:

1. Izvēlieties tālvadības priekšnoteikums: oriģinālo tālvadības funkcija ir normāli, tālvadības kontroles čipu, ir tāda pati vai saderīga, tālvadības pults, kas darbojas frekvenču pats.

2. Tālvadības pults var tikai kopētu uz fiksēto kodu, mācīties koda čipu un daļa no single-chip tālvadības pults (var arī nokopēt čipu modeli redzēt copyable chip tipa).

3. Divvirzienu tālvadības pulti, ritošā kods tālvadības pulti, single-chip šifrēšanas programmu tālvadības pulti nevar kopēt.Piemēram, HCS200, HCS201, HCS300, HCS301 un tā tālāk.

4. Pirms kopēšanas tālvadības pults, pārliecinieties, ka esošo kodu uz tālvadības pults ir notīrīts, un pārbaudiet, ka kods ir noskaidroti veiksmīgi.Citādi, tas nevar kopēt.

  • Max Ātrums: -
  • Valsts Montāža: Ready-to-Go
  • Mēroga: -
  • Modeļa Numurs: -
  • Gyro: -
  • Zīmola Nosaukums: kebidu
  • Funkcijas: Tālvadības Pults