Nometnes Un Pārgājieni

Jaunu Supersized Audekls Malkas Koksnes Pārvadātāja soma Žurnāls Tūrisma Āra Turētājs Veic uzglabāšanas soma Koka Audekls Maiss

Rating
€19.16 €10.15

Jaunu Supersized Audekls Malkas Koksnes Pārvadātāja soma Žurnāls Tūrisma Āra Turētājs Veic uzglabāšanas soma Koka Audekla Soma Iezīmes: 1. Liela jauda: Lielā malkas pārnēsāšanas soma, aptuveni 97*73.5 cm, ļoti piemērots, lai veiktu dažus žurnālus un zarus viena vai divas krāsnis.Tas ir pareizs, lai panāktu kaudzi žurnālu, lai ierakstītu naktī.Pietiekami liela, lai veiktu pietiekamu bērza baļķi, bez pārāk smags.Nav nepieciešams, lai transporta malkas.

2. Ļoti spēcīga viegla auduma materiāls: Audekls malkas atbalsta, iekšējā auduma, žurnālu, tote soma ar smago šūtas rokturi.Viegla malka pārnēsāšanas soma, ne vairāk koksnes skrāpējumiem.Piemērots vilkšanai koksnes uguns jomā.Tas var pārvadāt malka no āra telpās malkas plīts.Pēc dedzināšanas sezonu, nav izsekot asarošana.

3. Sadzīves kausi tiek izmantoti, lai tīram mežam apkārt mājas, kas nevar tikt transportēti ķerras.Malkas leņķi vieglāk ievest lielu daudzumu koksnes, no ārpuses koka pāļi.Izturīga un ergonomisks malkas tote soma ir ideāls virzībai baļķus no likmēm, lai kamīni un pārvadā malku no vienas kūts uz citu.2 gali pārklājas nedaudz, lai novērstu nelielu gabalu krišanu.Netraucētu piekļuvi koka, nav plaisas vai plīsumi, uz zemes, grīdas vai apģērbu.

4. Malkas pārnēsāšanas soma un jums, auduma malkas plaukts, viegli salocīt un uzglabāt.To var kompakti salocīt, ja neizmanto (jā, salocīt vai saspiest), kas paredzētas uzglabāšanai.

5. Mērķis: Savākt koksnes kempings.Studentu molberts uzglabāšanas, kraušanas malka, koku mizas, netīrumu, gružu, rotaļlietas, sadzīves preces un āra sporta aprīkojums.Piemērotas sievas, invalīdiem ar riteņiem.

Specifikācija:

Materiāls: audekls

Izmērs: aptuveni 97*73.5 cm/38.18*28.93 gadā

Iepakojuma Saraksts:

1*Malkas Transportēšanas Soma

  • Izmērs: about 97*73.5cm/38.18*28.93in
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Materiāls: Audekls
  • Iezīme: Malkas Transportēšanas Soma
  • Veids: Kabatas, Multi Instrumenti